понеділок, 21 березня 2011 р.

Проект "365" - Наші будні: тиждень №11

ПРИВІТ!!! А ми сьогодні прокинулись під спів птахів (уявляєте, як радіє душа, коли в кам'яному серці нашого міста звучить дзвінке цвірінькання птахів?!) Світить сонечко і навіть вже гріє, на душі вже справжня весна. А минулий тиждень пройшов наступним чином. Отож, розповідаю...

Весна?! Субота, ранок, сонце. Невже весна, ну дуже важко в це повірити, але справді погодка просто бомбезна була. Не вагаючись, ми вирішили відвідати весняний ліс, подихати свіженьким повітрячком, насолодитись сонячними ваннами і попити гарячого чайку в компанії дідуся та бабусі.


Компутер. Маленька мавпочка відкрила для себе нову іграшку. Тепер активно спілкуємось з татусем по скайпу, браузаємо по кнопочкам, часом відриваючи їх від клавіатури і просто шалено радіємо картинкам на моніторі. Ну дуже впевнено користується донечка ноутбуком, не вже майбутній програміст росте?)))


Цей дощ надовго... Після теплих і сонячних вихідніх, почався справжній львівський дощ. Покатались на машині, полічили крапельки.


Важливі справи маленької дівчинки. Скоро Анютці виповниться півроку і нам знадобляться нові дуже важливі і необхідні речі, ось як крісло для годування наприклад. Тому ми вирішили поєднати приємне з корисним і разом з бабусею провести маркетингове дослідження ринку таких кріселок. Ух, гарно покатались.


ЧистО. Присвятили день прибиранню. Тепер в нас ну дуже чисто і по-весняному тепло.


Листівочка. В нашої подружки Софійки було день народження, ще в лютому, але подаруночки ще досі знаходять свою власницю. Один рочок - це дуже важлива подія в житті мами і її дитини, тому ми з донею вирішили приготувати особливий подарунок для наших чарівних дівчаток. Мій крутик-вертик підкинув ідею і влігся спатки, а мама голку в руки і творити. Чотири години і ось вона, моя перша хендмейд листівочка-картиночка, і ще вона може бути магнітом. (А от тут її домівка)


Разом все веселіше і тепліше. Цю пятницю сміливо можна було назвати днем подарунків. Дівчатка отримали нашу листівочку і зоряний набір для Сонічки-сонечка, а ми з донею картинку і гарнющий браслет від Оксанки в честь моїх 25. На радостях танцювали ВСІ!!!


P.S. Happy feet 8-) Ролік присвячується Софійці, як головному танцюючому пінгвеняті))))